Informacje dla szukających nieruchomości

Zamierzasz kupić, wynająć mieszkanie? A może szukasz działki? W każdym przypadku przed Tobą trudne decyzje związane z przerzucaniem setek nieaktualnych ofert w sieci, obawy związane z tym czy dokumenty są w porządku, problemy ze znalezieniem odpowiedniego, sprawdzonego notariusza itp. itd. Zawsze jednak możesz skorzystać z pomocy doświadczonego agenta, który od lat działa na rynku i zna go jak własną kieszeń. Wystarczy wypełnić formularz poniżej i skontaktować się z nami!


Wypełnij nasz formularz a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!


 Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach

Na początek wystarczy, że opowiesz nam jakie są Twoje potrzeby. My sprawdzimy nasze bazy nieruchomości, doradzimy, podpowiemy. Zawsze będziemy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania.

 Wyszukamy oferty według Twoich kryteriów

Zaprosimy Cię na spotkanie, aby zaprezentować pierwszą ofertę, podczas którego sformalizujemy naszą współpracę. Takie spotkania najczęściej pozwalają doprecyzować potrzeby i oczekiwania. Zawsze pilnie słuchamy, aby nasze oferty były jak najbliższe Twoim wymaganiom. Przedstawimy mailowo kolejne oferty i umówimy się na prezentacje, jeśli jakaś Cię zainteresuje. Możemy również przeprowadzić prezentacje zdalne, jeśli nie masz czasu na przyjazd.

 Pomagamy z formalnościami

Każda nieruchomości ma swoją specyfikę od strony formalnej, związaną ze strukturą i stanem własności, stanem gruntu czy też aktualnym stanem prawnym. Wyręczymy Cię, pomagając i informując o wszystkich potrzebnych dokumentach. Zweryfikujemy czy druga strona transakcji ma wszystkie dokumenty i sprawdzimy je. Pomożemy i będziemy przy podpisaniu umowy przedwstępnej i ostatecznej czy też umowy najmu. Skonsultujemy z Tobą jej zapisy, tak abyś czuł się pewnie na każdym kroku transakcji. Doradzimy najlepsze metody dotyczące zapłaty za nieruchomość. Pomożemy w wybraniu sprawdzonego notariusza i doradcy kredytowego, jeśli będzie taka potrzeba.

 Jesteśmy z Tobą przez cały czas

Bardzo często spotykamy się z sytuacjami, gdy klienci szukają porad w internecie lub u swoich znajomych. Najczęściej tego typu porady powodują jedynie zamieszanie i problemy związane z transakcją. Doskonale rozumiemy obawy - przecież zakup nieruchomości to decyzja życiowa!Właśnie dlatego powinna być poprowadzona przez osoby, które robią to każdego dnia. Pamiętaj, że nasza współpraca trwa również po podpisaniu umowy sprzedaży bądź najmu.

Jesteśmy obecni przy przekazaniu nieruchomości i spisaniu mediów. Przygotowujemy odpowiednie dokumenty związane z przekazaniem oraz informacje co należy zrobić, aby dopełnić formalności w urzędach. Podpowiadamy gdzie najlepiej się udać, aby wszystkie czynności posprzedażowe były jak najmniej uciążliwe. Odpowiadamy na wszystkie pytania! To nas wyróżnia i dlatego mamy ogromne grono klientów, którzy polecają nas innym. Jesteśmy z tego bardzo dumni!