Informacje dla właścicieli nieruchomości

Proces sprzedaży i wynajmu nieruchomości jest coraz trudniejszy. Szybko zmieniające się przepisy, pseudo doradcy, którzy bardzo często nie są rzetelni i nie mają odpowiedniej wiedzy, nieaktualne i niepełne informacje w internecie i mediach społecznościowych.

Takich pułapek jest niestety coraz więcej. Widzimy to na codzień, współpracując z naszymi klientami. Dlatego do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy do dyspozycji na każdym jej etapie. Posiadamy licencję zawodowego pośrednika nieruchomości, aby bezpiecznie i profesjonalnie doprowadzić do transakcji.

Wypełnij nasz formularz a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!


 Zbieramy informacje

Naszą pracę rozpoczynamy jeszcze przed naszym spotkaniem. Po otrzymaniu informacji o rodzaju transakcji i nieruchomości, jej lokalizacji sprawdzamy aktualną sytuację na rynku, aby na naszym spotkaniu przekazać pierwsze, rzetelne informacje. Tysiące ofert w internecie bardzo często wprowadzają w błąd co do cen i rzeczywistej sytuacji. My jesteśmy w stanie to zweryfikować, co jest bardzo istotne przy ustaleniu realnej ceny nieruchomości.

 Oglądamy nieruchomość

Drugim krokiem jest obejrzenie nieruchomości. Stan faktyczny pozwala nam porównać ofertę z innymi na rynku i pomóc oszacować jej wartość. Na cenę i możliwości sprzedaży wpływ ma wiele czynników, o których bardzo często się zapomina. Dodatkowo weryfikujemy stan prawny nieruchomości  i sprawdzamy dokumenty. Robimy własne zdjęcia. Jeśli warunki na to pozwalają - przygotowujemy również film. Następnie informujemy o warunkach naszej współpracy.

 Podpisujemy umowę

Po uzgodniony szczegółów oferty nieruchomości podpisujemy umowę o naszej współpracy. Określa ona w jasny i dokładny sposób nasze obowiązki i zobowiązania i jest gwarancją dobrej współpracy.

 Przygotowujemy ofertę

Zawsze działamy indywidualnie. Nasi klienci polecają nas właśnie ze względu na to, że do każdej oferty przywiązujemy dużą wagę. Staramy się, aby wyróżniała się ona spośród innych ofert. Zwracamy uwagę na jej zalety i wyjątkowość. Podkreślamy te informacje, które są istotne z punktu widzenia potencjalnego klienta. Nasze doświadczenie pozwala nam rzetelnie zwrócić uwagę na zalety mieszkania, domu czy działki. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby zaprezentować nieruchomość jak najlepiej. Służymy również pomocą w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży.

 Reklamujemy nieruchomość

Przygotowana oferta trafia na strony naszego biura, na portale reklamowe w internecie i do mediów społecznościowych. Dobieramy je indywidualnie do każdej oferty, tak, żeby trafić do najszerszego grona odbiorców. Współpracujemy również z innymi biurami. Podpisując umowę z nami nie ograniczasz się więc w żaden sposób. Najważniejszą zaletą jest jednak tak zwany marketing szeptany. Mamy grono klientów, którzy regularnie są informowani o naszych ofertach i przekazują je dalej. Co więcej - mamy bazę klientów szukających, którzy czekają na swoją wymarzoną nieruchomość.

 Pomagamy z formalnościami

Znalezienie klienta, to tylko część problemów związanych z transakcją. Każda nieruchomości ma swoją specyfikę od strony formalnej, związaną ze strukturą i stanem własności, stanem gruntu czy też aktualnym stanem prawnym. Wyręczymy Cię, pomagając i informując o wszystkich potrzebnych dokumentach. Pomożemy i będziemy przy podpisaniu umowy przedwstępnej i ostatecznej. Skonsultujemy z Tobą jej zapisy, tak abyś czuł się pewnie na każdym kroku transakcji. Doradzimy najlepsze metody zabezpieczenia dotyczące zapłaty za nieruchomość.

 Współpracujemy po transakcji

Nasza współpraca trwa również po podpisaniu umowy sprzedaży bądź najmu. Jesteśmy obecni przy przekazaniu nieruchomości i spisaniu mediów. Przygotowujemy odpowiednie dokumenty związane z przekazaniem oraz informacje co należy zrobić, aby dopełnić formalności w urzędach. Podpowiadamy gdzie najlepiej się udać, aby wszystkie czynności posprzedażowe były jak najmniej uciążliwe. Odpowiadamy na wszystkie pytania! To nas wyróżnia i dlatego mamy ogromne grono klientów, którzy polecają nas innym z czego jesteśmy dumni!

 Monitoring najmu

W przypadku wynajmu zajmujemy się również, na życzenie klienta okresowym monitoringiem przebiegu najmu. Jesteśmy jednym z niewielu biur, który posiada taką usługę w swojej ofercie!